دبیر اجرایی هفدهمین جشنواره تئاتر مقاومت منصوب شد

به گزارش وبلاگ اخوتنیا، دبیر هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت با صدور حکمی دبیر اجرایی این رویداد هنری را منصوب کرد.

دبیر اجرایی هفدهمین جشنواره تئاتر مقاومت منصوب شد

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ اخوتنیا، حمید نیلی دبیر هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت طی حکمی توحید معصومی را به عنوان دبیر اجرایی این جشنواره نمایشی منصوب کرد.

در بخشی از این حکم آمده است:

نظر به تعهد و تخصص جنابعالی در عرصه هنر های نمایشی کشور و همچنین تجارب مفید و ارزنده شما در ساماندهی، انسجام و هم افزایی خانواده بزرگ تئاتر کشور، به موجب این حکم، به عنوان دبیر اجرایی هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت منصوب می شوید.

امیدوارم بااستعانت از درگاه حضرت حق جل جلاله در برگزاری هرچه باشکوه تر هفدهمین دوره جشنواره سراسری تئاتر مقاومت و بهره مندی از ظرفیت بالای هنرمندان متعهد تئاترمقاومت کشور کوشا باشید.

توحید معصومی متولد 1354 دارای مدرک کارشناسی بازیگری و کارشناس ارشد کارگردانی از دانشکده هنر ومعماری است و از سال 1368 فعالیت هنری خود را آغاز کرده است.

کارگردانی بیش از 30 نمایش صحنه ای و تله تئاتر و حضور در چند دوره جشنواره بین المللی تئاتر فجر، سوره، ماه، تئاتر مقاومت و... و کسب جوایز مختلف از جشنواره هایگوناگون از جمله سوابق هنری توحید معصومی است. وی همچنین در دوره های بیست و دوم تا بیست و ششم جشنواره سراسری تئاتر سوره به عنوان مشاور اجرایی حضور داشته و پنج دوره دبیری جشنواره استانی تئاتر سوره استان اردبیل را بین سال های 82 تا 86 بر عهده داشته است. معصومی در پنج سال اخیر مدیر امور استان های مرکز هنر های نمایشی حوزه هنری و مشاور مدیر مرکز محافل و جشنواره های حوزه هنری بوده است.

هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت به همت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح و با دبیری حمید نیلی آذرماه سال جاری برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "دبیر اجرایی هفدهمین جشنواره تئاتر مقاومت منصوب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دبیر اجرایی هفدهمین جشنواره تئاتر مقاومت منصوب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید