رئیس فدراسیون فوتبال از انتخاب هایش دفاع کرد

به گزارش وبلاگ اخوتنیا، مراسم معارفه علیرضا امامی فر، رئیس مرکز ملی فوتبال صبح امروز چهارشنبه 18 فروردین ماه با حضور شهاب الدین عزیزی خادم، رئیس فدراسیون، میرشاد ماجدی و طهمورث حیدری (اعضای هیئت رئیسه)، سعید قاسمی، معاون و اعضای حاضر در مرکز ملی فوتبال برگزار گردید.

رئیس فدراسیون فوتبال از انتخاب هایش دفاع کرد

در این مراسم شهاب الدین عزیزی خادم، رئیس فدراسیون فوتبال گفت: علیرغم محدودیت ها و مشکلاتی که وجود دارد، در کنار هم فعالیت های بزرگی را انجام خواهیم داد. نگاه مان توسعه محور بوده و با پیشبرد اهداف خود فصل نوینی در برنامه ریزی جدید فدراسیون فوتبال، حکمفرما خواهد شد.

وی ادامه داد: اراده ما قوی و مستحکم است و به همین دلیل قدم بر خواهیم داشت. فدراسیون فوتبال بستر لازم برای نگاه آکادمیک و فرایند برنامه ریزی ایجاد خواهد نمود. نگاه ما شایسته سالاری بوده و با تغییرات، درصدد آن هستیم که با اجرای برنامه های خود با نگاه مالی فوتبال و تغییراتی که رخ می دهد، به سمت آکادمیک بودن و کارآمد شدن بیش از پیش، پیش رویم. فضای ما و نگاهمان چیزی است که به آن اعتقاد داریم و تمام سعی ما بر این است که با عدالت پیش رویم و از صیانت فدراسیون فوتبال دفاع و حمایت خواهیم کرد.

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: فوتبال برای ما در بخش توسعه فوتبال و آکادمیک بسیار مهم و حائز اهمیت است و امیدوارم که شاهد رشد بیش از پیش در این قسمت باشیم. درب فدراسیون فوتبال به روی همه باز است و برای توسعه با برنامه ریزی پیش خواهیم رفت.

در ادامه سعید قاسمی، معاون مرکز ملی فوتبال گفت: تمام کوشش من به همراه همکارانم بر این بوده تا فرایند رو به رشدی را در این کمپ داشته باشیم. همگام با سیاست های فدراسیون فوتبال برنامه های خود را پیش می بریم و امیدوارم شاهد اتفاقات خوب باشیم.

علیرضا امامی فر، رئیس جدید مرکز ملی فوتبال در ادامه این مراسم گفت: ابتدا از عزیزی خادم به خاطر بینشی که داشته تشکر می کنم. در جلسه ای که با ایشان برگزار کردم در مورد موارد مختلفی به بحث و آنالیز پرداخته و متوجه شدم اهداف ایشان دانش بنیان بوده و به علم توجه می گردد و به دنبال توسعه و پشبرد فوتبال کشور هستند. بر همین اساس تاخیر ننموده و پاسخ مثبت به این پیشنهاد دادم. چندین سال منتظر چنین دیدگاهی بودم. سعی می کنم با تمام وجودم در این کار انرژی بگذارم. به کار گروهی اعتقاد دارم و به همین دلیل برنامه هایم را پیش می برم.

وی ادامه داد: اینکه نفرات فوتبالی و تحصیل نموده در این دوره و دوره های قبل حضور دارند باعث خوشحالی است و امیدوارم در کنار یکدیگر برنامه های خود را توسعه داده و خدمتی هر چند کوچک برای فوتبال ایران انجام دهم. نکته ای که بسیار حائز اهمیت است، این است که از هر جایی کار کنیم و مسئولیتی که داریم، اگر کار خود را با نیت و صداقت در راه فوتبال پیش ببریم این چرخه فوتبال به درستی می چرخد و شاهد موفقیت خواهیم بود.

در ادامه میرشاد ماجدی گفت: امامی فر همدوره و همبازی من بوده و باعث افتخار است که فوتبالی ها کنار هم هستیم. ایشان فرد فوتبالی است و معضلات و شرایط اماکن ورزشی را بسیار خوب میداند. بنای مرکز ملی فوتبال به دوش همکاران حاضر در این مرکز که متعهد و با تجربه هستند، تا به امروز پیش رفته و از امامی فر می خواهم با صبر و همت بالا، با تعامل و همکاری و برنامه های راهبردی پیش رود و در نهایت شاهد حضور تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی باشیم.

عزیزی خادم در شرایطی از شایسته سالاری در فدراسیون فوتبال صحبت نموده که انتخاب مجتبی خورشیدی به عنوان سرپرست تیم ملی انتقادهای زیادی را در پی داشته و بیشتر قریب به اتفاق اهالی فوتبال در 48 ساعتی که از این موضوع می گذرد، به این انتخاب اعتراض نموده اند.

منبع: فرارو

به "رئیس فدراسیون فوتبال از انتخاب هایش دفاع کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس فدراسیون فوتبال از انتخاب هایش دفاع کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید