گزارش تمرین استقلال، فاصله گذاری در رختکن و حضور دیاباته

به گزارش وبلاگ اخوتنیا، تمرین امروز تیم فوتبال استقلال در حالی برگزار گردید که شیخ دیاباته مهاجم اقتصادی پس از اعلام نتیجه تست کرونا، در این تمرین شرکت کرد.

گزارش تمرین استقلال، فاصله گذاری در رختکن و حضور دیاباته

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ اخوتنیا، تمرین تیم فوتبال استقلال برای آماده سازی ادامه مسابقات لیگ برتر، از ساعت 18:30 امروز (دوشنبه) در زمین مجموعه انقلاب برگزار گردید.

شیخ دیاباته، مهاجم اقتصادی تیم استقلال که به دلیل آماده نشدن تست کرونا، مجوز حضور در تمرین روز گذشته را پیدا نکرده بود، امروز در محل تمرین شرکت و اختصاصی تمرین کرد.

در رختکن استقلال، شیشه هایی در بین کمد بازیکنان استقلال در رختکن نصب شده بود. این کار به منظور حفظ فاصله اجتماعی و رعایت پروتکل های بهداشتی اجرا شده است.

تمرین با صحبت های فرهاد مجیدی شروع شد و سپس بازیکنان در اختیار مربی بدنساز قرار گرفتند.

پنج بازیکن از تیم امید قرار است به تمرینات استقلال اضافه شوند، این تعداد در صورت پشت سر گذاشتن تست کرونا به جمع تیم بزرگسالان اضافه خواهند شد.

کاوه ستوده پزشک تیم استقلال دقایقی با روزبه چشمی مدافع آبی پوشان صحبت کرد.

سیاوش یزدانی و عارف غلامی با تاخیر در تمرین حضور یافتند که با تذکر فرهاد مجیدی روبرو شدند. این دو دقایقی اختصاصی تمرین کردند.

نصرالله عبداللهی مشاور مدیرعامل استقلال از نزدیک نظاره گر تمرین بود.

فرشید اسماعیلی در تمرین غایب بود.

یکی از طرفداران استقلال از بازیکنان درخواست کرد که روی پیراهن استقلال امضا نمایند که پزشک تیم برای رعایت پروتکل بهداشتی اجازه این کار را نداد.

بازیکنان به دلیل حضور در سالن وزنه در نوبت صبح، در نوبت عصر سبک تمرین کردند. همچنین تنیس فوتبال یکی از بخش های تمرین بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "گزارش تمرین استقلال، فاصله گذاری در رختکن و حضور دیاباته" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش تمرین استقلال، فاصله گذاری در رختکن و حضور دیاباته"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید